O Nás

HairArt je špičkové vlasové studio profesionálního kadeřníka Jiřího Kožíška a jeho týmu v centru Kladna. Studio vzniklo po několikaletých zkušenostech a touhou realizovat vlastní tvorbu, umění a péči o tak důležitou součást naší osobnosti jako jsou vlasy. Do svého týmu si pečlivě vybírá profesionální vlasové stylisty, kteří prochází pravidelně školením o novinkách v oblasti péče, úpravy a barvení.

Velká pozornost se nepochybně klade na diagnostiku vlasů a následnou péči tak, aby vlasy byly zdravé, krásné a dokonale hydratované. Každý vlas je jiný, ale každý vlas může být díky naší profesionální péči dokonalý. Již po prvním ošetření poznáte rozdíl. Klademe velký důraz na precizní střih, který Vám umožní co nejméně práce při úpravě vlasů ve Vašem domácím prostředí. Pečlivě sledujeme nejnovější trendy a maximálně respektujeme přání zákazníka.

Služby

Střih

Vlasové studio má exklusivní zastoupení značky TIGI Reborn. U každého zákazníka je provedena diagnostika vlasu a následně se určí péče TIGI Exclusiv, která je pro vlas nezbytnou součástí. Vlasy jsou po ošetření vyživené a maximálně hydratované.

Barva

Klademe důraz na precizní střih a konečnou úpravu vlasů.

Vizáž

Profesionální líčení značkou ALCINA. Nabízíme denní líčení, večerní líčení, makeup na kameru a focení atd.

Nový vzhled

Každá žena touží vypadat neodolatelně. Každá žena má možnost si splnit svůj sen. Náš tým se postará o Vaši dokonalou proměnu a Vy můžete relaxovat.

Certifikáty